Hollanda Takipçi Satın Al

Yabancı Ülkeler Takipçi Satın Alma

 

Teknoloji çağında gerek firmaların reklam ihtiyaçlarını gerekse bireylerin sosyalleşme ihtiyaçlarını oldukça büyük ölçüde karşılayan platformlar Sosyal Medya platformlarıdır. Bu platformlarda birçok firma insanlara ulaşmak için aktif olarak paylaşım ve reklam yapmaktadır. Gerek takipçilerin güven duyması gerekse imaj açısından bu paylaşımlara gelen beğeni sayıları ve yorum sayıları oldukça önemlidir. Ancak beğeni ve takipçi sayısının artması uzun süre almaktadır ve bu süre çok zahmetlidir.  Buna rağmen çoğu kullanıcı bir firmadan alışveriş yapmadan önce profilini hızlıca gezmekte ve beğeni sayılarına, aktif takipçi sayısına ve yorum sayılarına bakmaktadır. Bu noktada eğer sosyal medya hesabınızı yeni açtıysanız veya sosyal medya hesabınızın yeterli kitleye ulaşamadığını düşünüyorsanız aktif takipçi satın alma yapabilirsiniz. Eğer sayfanız uluslararası bir sayfa ise yabancı takipçi satın alma işlemi veya  sadece Türkiye bazlı çalışıyorsanız %100 gerçek Türk takipçi  satın alma yapabilirsiniz. 

 

 BEĞENİ SATIN ALMA NEDEN ÖNEMLİDİR?

 

Örneğin 100k takipçisi olan bir sayfanız varsa ve bu sayfaya 100 beğeni geliyorsa, bu noktada takipçileriniz aktif değil demektir ve paylaşımlarınız yeterince öne çıkmaz. Ayrıca hesabınıza bakan müşteriler veya kişilerin sizin takipçi satın aldığınızı düşünmesine sebep olur. Bu yüzden takipçi satın alıyorsanız ya aktif ucuz takipçi satın alma işlemi yapmalısınız ya da takipçi satın alırken beğeni satın alma işlemi de yapmalısınız. 

 

TAKİPÇİ BEĞENİ SATIN ALMA PAKETLERİ 

 

Yukarıda bahsettiğimiz gibi eğer takipçi satın alıyorsanız beğenide satın almanız firmanız açısından iyi olacaktır. Bu durumda takipçi satan firmalar beğeni ve takip paketlerini birlikte satmaktadırlar. Ayrıca instagram takipçi satın alma seçeneklerini kullanarak abilirsiniz ve bunu yapmadan önce güvenli bir şekilde almak için birkaç şeye dikkat etmeniz gerekmektedir.

  1. Satın alacağınız firmanın güvenilirliği; Bazı firmalar parayı aldıktan sonra beğenileri veya takipçileri göndermemektedir. Bu durumda önce küçük bir miktar alıp kontrol edebilirsiniz.
  2. Satın aldıktan sonra takipçi silinmesi; Sosyal medya platformlarındaki algoritmadan dolayı belli bir miktar silinme mutlaka olacaktır fakat bu miktar firmadan firmaya değişmekte ve bu yüzden yine küçük bir miktar alıp deneyebilirsiniz.
  3. Kredi kartı bilgileriniz; Eğer daha önce satın almadığınız bir firma ise sanal kart oluşturup satın almak sizin açınızdan daha iyi olacaktır.
     

3 Dakika Önce