Youtube Reklam İzlenme Paketleri

Youtube Reklam İzlenme Satın Al, Youtube videolarınızın reklamları izlensin ve para kazanmaya başlayın.

Youtube
50.000 Reklam İzlenme
  • Dünya Geneli
  • Etkileşim Sağlar
  • Hızlı Başlar
  • Gerçek Kullanıcılar
2000.00₺
Satın Al
Youtube
100.000 Reklam İzlenme
  • Dünya Geneli
  • Etkileşim Sağlar
  • Hızlı Başlar
  • Gerçek Kullanıcılar
3000.00₺
Satın Al

Youtube Reklam İzlenme 

 

Youtube platformu dünya genelinde en sık kullanılan uygulamalardan biridir. Kanal açmak, marka kurmak veya yeni bir girişim kurmak isteyen kişilerin büyüyüp gelişmesi için reklam kullanmaları büyük avantaj sağlamaktadır. Youtube reklam izlenme veren sitelerden en yaygın o ve en verimli olan uygulamaların başında gelmektedir.

Kanal Reklamını Yapmak

Google Ads ile Kanalınızı Tanıtabilirsiniz.

Kanalınız veya firmanızın büyümesini ve organik takipçilere sahip olmasını isterseniz Youtube reklamları sizin büyük yardımcınız olacaktır.

Takipçi sayınız arttıkça izlenme, yorum ve beğeni sayılarınız da bununla doğru orantılı artacaktır. Bunun için belli ücretler ödeyerek reklamınızı yapabilirsiniz. Yapmanız gereken hitap etmek istediğiniz kitleyi, elinizdeki bütçeyi belirleyerek reklam satın almaktır. Kitleniz ve bütçeniz arttıkça reklamları dilediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz.

 

Başarılı Reklam Oluşturma

 

İlk olarak sürenizi verimli kullanmalısınız. Reklamınızın ilk saniyelerini ilgi çekici kılarak kullanıcıları reklamın sonuna kadar izlemesini sağlayabilirsiniz.

Hikayenizi, yapmak istediklerinizi, yaptığınız işleri anlatarak kullanıcıların sizin hakkınızda veya firmanız hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayın.

Her kitleye hitap edebilecek en iyi içeriklerinizi reklamınızda kullanarak daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Birden fazla farklı içeriklerinizi reklam verirseniz farklı zevkleri olan kitleyi de kendinize katabilirsiniz.

Youtube reklam izlenme etkileşimlerinizi artırmanın bir yolu da samimi başlıklar yazarak bazı kullanıcıları kendinize çekmektir.

 

Youtube Reklam İzlenme Maliyeti

 

Youtube reklam izlenme maliyetinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendinize ve ulaşmak istediğiniz kitleye uygun bütçeyi belirleyerek reklam verebilirsiniz. Günlük, aylık olarak reklam verme maliyetleri değişebilir. Farklı reklam paketlerini araştırarak size uygun bir reklam paketlerini seçebilirsiniz. Reklam paketlerini satın alarak daha uygun fiyata reklamınızı yapabilirsiniz. Daha geniş reklam hizmeti almak isterseniz Youtube Reklamcılık uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklamınızı sonuna kadar izleyen kullanıcılara, reklamınıza etkileşim gösteren (reklama tıklama, geçici mesajı tıklama vb.) kullanıcılara göre reklam ücretini ödeyebilirsiniz.

Reklamınız da istediğiniz zaman değişiklikler yapabilirsiniz. Hedef kitleniz, bütçeniz arttıkça reklam paketlerinizi, ödediğiniz tutarları ve reklam içeriğinizi değiştirebilirsiniz.

Faturalam işlemleri için Google Ads Yardım Merkezi'ne ulaşabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Başarı Hikayelerini İnceleyin

 

Sizin gibi kanal, firma sahiplerinin Youtube da nasıl başarılı olduklarını öğrenebilirsiniz böylece aklınızdaki soru işaretlerini bir kenara bırakabilirsiniz.

Bu işletmelerin Youtube reklam izlenme hizmetlerinden nasıl yararlandıklarını öğrenebilirsiniz.

Başarılı olan firma veya kanalları başarılarına göre sıralayarak onlardan ilham alabilirsiniz.

Youtube Reklam İzlenme Satın Al, Youtube videolarınızın reklamları izlensin ve para kazanmaya başlayın. Kurumsal yada Bireysel Youtube hesaplarınız için güvenli reklam izlenme paketlerine göz atın ve uygun paketi kolayca satın alın.

 

3 Dakika Önce